![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/yzobrazhenye_viber_2021-09-19_12-26-33-899-575x768-1-575x310.jpg)
Учні закладу приєдналися до екологічної акції, що ініційована громадською організацією«Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine».
Діти разом з педагогами прибирали територію біля школи, сортуючи сміття. Після виконаної роботи, зробили висновок, що тільки разом ми збережемо навколишнє середовище, що необхідно проводити роботу з виховання екологічної культури не лише серед дітей, а й дорослих.
Ми повинні бути єдиними в спільному прагненні до кращого майбутнього.
Дирда М.П., вчитель історії та права