![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/243922424_858353484818279_7805878026641741429_n-1-1-620x310.jpg)
Щиро вітаємо Максима БОРИСЕНКА, кандидата фізико-математичних наук, учителя інформатики Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки з перемогою в конкурсі «Молодий вчений року» в номінації «Молодий методист року в галузі математичних наук», що засновано радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України!
Метою конкурсу є публічно визнати та винагородити інноваційних та продуктивних учених, інженерів та дослідників України, які виявили великий потенціал та творчі здібності, щоб бути професіоналами світового класу в окремих галузях знань та які внесли помітний внесок у наукові дослідження та науку.
Пишаємося Вами, Максиме!!! Бажаємо подальших перемог, цікавих винаходів та радості від високого рівня визнання!