![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/avya-620x310.jpg)
28 вересня цього року команда міської станції юних техніків м.Миколаєва (у складі Седуха Кирила та Краснощока Марка та під керівництвом Каширіна Федора Юрійовича) взяла участь в обласних змаганнях з авіамодельного спорту. Змагання щорічно проводяться на базі Миколаївського обласного Центру технічної творчості учнівської молоді та передбачають особисто-командну першість в класах схематичних моделей.
Відбулося три тури змагань, які передбачали по дві спроби, під час яких схематичні планери повинні знаходитися в польоті від 10 до 60 секунд. За результатами змагань Седух Кирило з результатом 106 секунд (три тури) посів ІІІ місце.
Вітаємо призера та керівника гуртка авіамоделювання міськСЮТ!