![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/yzobrazhenye_viber_2021-10-13_05-42-40-154-1024x472-1-620x310.jpg)
Напередодні свята захисників та захисниць України учні 7-А та 10-А класів Миколаївської ЗОШ№57 імені Т.Г.Шевченка зустрілися з воїнами-десантниками нашої прославленої 79-ї десантно-штурмової бригади.
Під час зустрічі учні ще раз пригадали історію виникнення свята та його політичні передумови. Гості поділилися з учнями своїми щирими емоціями: їм було приємно, що діти виявляють велику активність, ставлять питання, є не байдужі до подій на Сході.
Вони розповіли як стали військовими, як брали участь у боях проти загарбників на сході України. Виказали надію, що невдовзі ми будемо жити під мирним небом , що Крим та окупована частина Донбасу знову повернуться до України, що матері не втрачатимуть своїх синів.
Дуже несподіваним та цікавим для нас усіх виявився імпровізований козацький гарт. Деякі хлопці 7-А показали свою силу та витривалість. Ми подякували бійцям та побажали їм здоров’я міцного, сил та Божого благословення.