![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/cc75c75496476fa1b5432dca79394f91-620x310.jpg)
В рамках тижня англійської мови в понеділок 18.10 учні третіх класів співали, грали та вивчали англійську мову під час уроку-гри “Autumn fest” . Завдання гри «Autumn harvest » для учнів 3 А та 3Б класів передбачало збір врожаю на основі виконання різноманітних мовних завдань та вправ. Учні третіх класів вдосконалювали лексичні навички з теми «Кольори », “Фрукти та овочі ” виконуючи цікаві завдання, співаючи пісні англійською мовою. Було дуже цікаво та весело!