![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_20211023_145153-620x310.jpg)
Вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу.
Сьогодні, 23 жовтня, у гімназії пройшли осінні вечорниці для учнів 5(9)-7(11)-х класів. Актова зала була прикрашена елементами українського побуту. Радо й привітно зустрічала гомінливу молодь господиня вечорниць. Веселі жарти, українські пісні та ворожіння наблизили гімназистів до атмосфери давності. Театральний колектив подарував усім присутнім уривок із п’єси «Чарівниця» Івана Карпенко-Карого.