![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/Bez-miann-y-5-614x310.png)
Міський заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти м.Миколаєва традиційно проводиться в жовтні-листопаді 2021 року з метою розвитку творчих здібностей дітей та підлітків, зацікавленості у дослідженнях Космосу, підвищення своїх знань у галузі природничих та гуманітарних наук.
У виставковій залі міськСЮТ представлено близько 300 робіт учнів та вихованців з 29 закладів загальної середньої та позашкільної освіти в розділі “Космічне мистецтво”.