![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/olimpiady-1-1-552x310.jpg)
Триває ІІ (міський) етап учнівських олімпіад з навчальних предметів. До інтелектуальних змагань, що відбуваються за завданнями Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, 27 листопада долучаються юні знавці німецької мови та інформатики; 28 листопада – фізики.
З метою дотримання протиепідемічних вимог вперше міський етап предметних олімпіад з найбільшою кількістю учасників відбувається по районах міста.