![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0026-620x310.jpg)
Сьогодні, 25 листопада, у дошкільному навчальному закладі №148 «Катруся» відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика за проєктом «Спортивне містечко – запорука здоров’я дітей».
Результатом роботи стало створення для дітей спортивного осередку зі штучним покриттям, оснащеним сучасним обладнанням, скеледромом, баскетбольним майданчиком.
Спортивний майданчик – це зона комфорту та здоров’я, де можна активізувати свою рухову діяльність та зміцнити свій спортивний дух. Це подарунок для наших дітей і працівників закладу.
Мрії здійснюються!!!