![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/unnamed-512x310.jpg)
Сьогодні, 26 листопада, на адресу управління освіти надійшов лист вдячності від батька учня ЗОШ №50 імені Г.Л. Дівіної.
У ньому чоловік висловлює щиру подяку працівникам закладу освіти – Володимиру Тертиці та Тетяні Кунаковій за надання підтримки та допомоги його сину, який травмувався дорогою до школи.
«Висловлюю щиру подяку працівникам ЗОШ №50 ім. Г. Л. Дівіної, які надали підтримку та своєчасну допомогу учню, який травмувався дорогою до школи» – йдеться у повідомленні.
Слова вдячності, які надходять на нашу адресу допомагають нам відчувати єднання із батьками, завдяки таким словам ми отримуємо додаткове натхнення для професійного виконання своїх обов’язків.
Тож дякуємо і ми Вам!