![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/Bez-miann-y-10-620x310.png)
Педагоги та вихованці Палацу творчості учнів приєднались до Всеукраїнської акції”16 днів проти насильства”, яка проводиться щорічно з 25 листопада до 10 грудня з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Пропонуємо вашій увазі онлайн-виставку дитячих робіт «Щаслива сім’я – без насильства», в якій вихованці початкового рівня навчання гуртків образотворчого мистецтва показати як це чудово, коли в родині панує мир, злагода, любов та взаємодопомога.