![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/Bez-miann-y-7-620x310.png)
З 6 по 8 грудня Миколаївський професійний машинобудівний ліцей долучився до участі в профорієнтаційному конкурсі-челенджі «Професійна освіта Миколаївщини – країна можливостей». В рамках заходу будо проведено віртуальну екскурсію по навчальному закладу, презентовано професії, яким навчають в ліцеї, а учні МПМЛ взяли участь в флешмобі-презентації своїх робочих місць та підготували відповідний відеоролик.
Віртуальна екскурсія
Флешмоб