![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/Bez-miann-y-8-580x310.png)
У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» у Будинку творчості Інгульського району відбулася виставка робіт гуртківців «Мій світ – без насильства».
Завдання виставки – показати очима дітей контраст між гармонією та дисгармонією, пов’язаний з насильством, щоб привернути увагу до цієї проблеми та застерегти майбутнє покоління від небезпеки.
Якщо говорити мовою малюнків, то діти мріють, щоб люди любили, дбали й не кривдили один одного. Їхній світ – світ без насильства, сповнений тепла, позитиву, справжніх почуттів, і завдання дорослих – реалізувати дитячі мрії.