![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/yzobrazhenye_viber_2022-01-13_10-09-11-185-620x310.jpg)
Вихованці гуртка “Початкове технічне моделювання” отримали перемогу у Всеукраїнському мистецькому конкурсі до Дня Святого Миколая «Поділись добром!»
Щиро вітаємо Піщанського Дмитра, Редченко Олександра, Шульгу Єлизавету, Белугу Даніїла, Боженову Вікторію, які нагороджені дипломами у номінації-дум, за роботу “Листи в очікуванні Миколая” та їхнього керівника – Вишнякова Івана Олександровича з перемогою в конкурсі!
Пишаємося вами!
Так тримати!!!