![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/Screenshot_1-4-620x310.png)
21 лютого Будинок творчості Інгульського району долучився до святкування Міжнародного дня рідної мови. Культорганізатори провели інтелектуальну гру «Бережімо рідну мову – культури нашої основу» у Миколаївській бібліотеці-філіалі для дітей №3. Учасники заходу пізнавали нашу красиву українську мову шляхом виконання цікавих завдань та ігор. Вихованці вкотре зрозуміли важливість вивчення рідної мови.