![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_6847-620x310.jpg)
45 день незламності українського народу.
На жаль, українські діти вже знають, що таке війна – не з пісень і фільмів, а на власному досвіді.
Сьогодні ми вирішили поділитися з вами малюнками здобувачів освіти м. Миколаєва. Діти виражають найглибші думки, почуття, сподівання, прагнення українського народу. Підтримують і висловлюють свою вдячність усім, хто боронить нашу Україну.
Вистоїмо! Переможемо!
Наша сила в єдності