![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/Screenshot_1-1-570x310.png)
6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Це всенародне свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу. Учні гімназії висловлюють слова подяки усім нашим захисникам та захисницям, що наближають нашу спільну перемогу.
Вистоїмо, витримаємо та переможемо! СЛАВА УКРАЇНІ!