![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/Screenshot_4-1-620x310.png)
У Миколаївському ліцеї 28 відбулася благодійна акція до Дня Збройних Сил України «Теплоту сердець даруємо захисникам» за участю усіх учасників освітнього процесу: учителів, дітей, батьків.
Щиросердечні вітання Захисникам і Захисницям від ліцейської родини! Дякуємо за ваш міцний дух, сталеве терпіння, міцне українське коріння, героїчні вчинки і незламну віру в майбутнє дітей України та нашої Батьківщини!