![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/.png-620x310.png)
Наближається Новий рік 2023 – найочікуваніше свято. Хочеться скоріше загадати бажання про настання миру в Україні, про повернення додому всіх, хто захищає нашу країну! Вихованці Закладу дошкільної освіти №51 вітають зі святом Нового року!!!
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
54001, м.Миколаїв, вул. Інженерна, 3Адміністратори сайту:
E-mail: [email protected]
тел. 093 186 7885 (Олег Романович)
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ