![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/Screenshot_4.png)
450 учнів Миколаївського ліцею №60, які наразі перебувають в Миколаєві та в інших областях України, отримали планшети Apple iPad. Це стало можливим завдяки міжнародній компанії ASBISc Enterprises, Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства освіти і науки, Міністерства цифрової трансформації, Українського інституту розвитку освіти, НГО “7Fields”.
Кожен планшет персоніфікований, для кожного учня на планшеті встановлені всі необхідні навчальні матеріали, підручники, лекції, відеоуроки, навчальні застосунки.
Дякуємо за турботу і підтримку, мотивацію та Ваші щирі і чуйні серця. ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)