![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/222-620x310.jpg)
![✍️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te2/1/16/270d.png)
Написати радіодиктант (а потім надіслати його на перевірку) може кожен охочий, у будь-якій точці світу. Головна мета радіодиктанту єдності — не перевірити знання, а об’єднати українців в Україні та за її межами.
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
54001, м.Миколаїв, вул. Інженерна, 3Адміністратори сайту:
E-mail: [email protected]
тел. 093 186 7885 (Олег Романович)
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ