![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/ML-im.-M.-Arkasa-Den-Sobornosti-Ukrainy-4-620x310.jpeg)
22 січня в Миколаївському ліцеї ім. М. Аркаса пройшов єдиний урок до Дня Соборності України, під час якого класні керівники провели заходи національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Як я знаю Україну?», «Ми – українці», «День Соборності України». Під час виховної години діти згадали важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.
Учні 8-А класу утворили ланцюг єдності, продемонструвавши таким чином єдність українського народу.