![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_20190104_102505-1.jpg)
За ініціативи Миколаївської міської ради, управління освіти міської ради та за сприяння ТОВ «Атракціон Інвест», з 27 грудня по 14 січня для учнів закладів загальної середньої освіти м. Миколаєва організовано безкоштовне відвідування льодового катка.
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
54001, м.Миколаїв, вул. Інженерна, 3Адміністратори сайту:
E-mail: [email protected]
тел. 093 186 7885 (Олег Романович)
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ