![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_6353.jpg)
23 січня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітали до вихованців садочку. Для малечі приготували цікаве й корисне інформаційно-розважальне заняття «Зимові небезпеки». Малюки пригадали, як треба поводитись під час ожеледиці, ігор у сніжки, катання на ковзанах і санчатах. Дорослі розповіли про небезпеку бурульок.
Діти брали активну участь у конкурсах і вікторинах, на завершення заняття подякували рятувальникам за зустріч і корисну інформацію, пообіцяли поводитися обережно та дотримуватися правил безпеки.