![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/1-1.jpg)
У ліцеї пройшли змагання “Нумо дівчата” Дівчата 10-11 класів представили на розгляд журі свої спортивно-танцювальні композиції. Грамоту у номінації “Довершеність” здобула команда 10-А класу “Переможці по життю”
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
54001, м.Миколаїв, вул. Інженерна, 3Адміністратори сайту:
E-mail: [email protected]
тел. 093 186 7885 (Олег Романович)
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ