![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_3799.jpg)
15 травня у ДНЗ № 50 відбувся традиційний пісенний фестиваль «VIVO-Дельфін», присвячений міжнародному Дню Сім’ї. Фестиваль став ще однією сходинкою до родинного єднання. Учасники фестивалю – діти, батьки, педагоги виконували пісні про родину , дружбу, добро, про свої дитячі мрії. Всі учасники фестивалю проявили свої пісенні та артистичні таланти, отримали задоволення від творчого самовираження.
Фестиваль усіх скликає
і таланти розкриває !
Дитячі солов’їні голоси й душа крилата
Подарували всім пісенне свято!