![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/08/IMG-1c700e03caf9cb73197b190025e2c68a-V-620x310.jpg)
«Зі святом, рідна Україна!
Ти в нас на всіх одна – єдина!»
З метою формування у дошкільників патріотичних почуттів і виховання національної гідності, 23 серпня у ЗДО №92 «Світлячок» відбулося тематичне свято, приурочене до дня Державного Прапора України.
З урочистими віршами,запальними таночками, дзвінкими піснями та веселими іграми виступали справжні маленькі патріоти України. Здається весь майданчик перетворився в яскраву вишиванку, коли діти стали виконувати святковий флеш-моб під шквал гучних оплесків.