![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_7688-620x310.jpg)
У ДНЗ №50 за співпраці з дитячою бібліотекою №5 проведено зустріч дошкільнят з миколаївською дитячою письменницею і художницею Іриною Грунською. Письменниця весело і емоційно розповіла дітям цікаву історію про те, як вона написала книгу «Тимоня». Веселі історії про подорож маленького хом’ячка Тимоню викликали у малят зацікавленість, радісні емоції, бажання прочитати цю книгу. Авторка презентувала свої книги «День рождения в Николаеве», і запросила у захоплюючу подорож містом разом з головною героїнею книги маленькою Хмаркою.
Чудові ілюстрації, виконані автором, надихають маленьких читачів вивчати історію рідного міста, читати книжки.