![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/20191224_083525-620x310.jpg)
Новорічні свята, мабуть,це найсвітліші дні, які люблять і діти, і дорослі. У цей час всі ми стаємо в глибині душі маленькими дітьми, які чекають зимової казки. Щороку ми намагаємося зробити свято веселим і безтурботним не тільки для наших малюків, але і для колег.
Початком цього святкового дійства в нашій «Перлинці» стала виставка новорічно-різдвяних композицій «Зимова казка», в якій прийняли участь вихованці всіх груп разом зі своїми батьками.