![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/DSC_2710-620x310.jpg)
Зимові свята продовжуються. У нашому закладі стало доброю традицією проводити 14 січня розвагу «Українські вечорниці». Зранку у садочку лунали щедрівки, колядки, діти і дорослі бажали всім щастя, здоров’я, достатку, миру. Діти і дорослі наряджалися у Василя і Маланку, героїв святкового дійства, вони співали пісні, декламували вірші, грали у веселі ігри. Господар і господиня свята пригостили щедрувальників солодощами та цукерками. Свято справило на дітей і дорослих незабутні враження. Воно вийшло веселим, галасливим і видовищним, збагатило їх знаннями про звичаї та традиції українського народу.