![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/nggallery_import/136825797_1947568722051083_7922430895647957205_o-620x310.jpg)
Рятувальники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області🚒 завітали до підшефного дитячого садочка №87 “Вишенька” м. Миколаєва та привітали діточок👫 із Різдвом Христовим.Малеча з вихователями гостинно зустріла друзів та заспівала святкові колядки. У них вони щиро побажали миру та спокою в кожній домівці, добра, взаєморозуміння, добробуту, любові, щастя, радості, міцного здоров’я.
Рятувальники👨🚒 щиро подякували хлопчикам і дівчаткам за святкову атмосферу та подарували солодощі й іграшки на ялинку.🌲