![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/yzobrazhenye_viber_2021-04-30_11-29-33-620x310.jpg)
У людей багато справ, проблем та …карантин. Але природа живе своїми законами.
Великдень – як символ пробудження природи навесні. І в цьому році дошкільний навчальний заклад №1 вирішив підтримати весняний святковий настрій природи та прикрасити дерева на території садка великодніми писанками та крашанками. Діти з батьками із задоволенням долучились до флешмобу «Великдень зустрічаємо, дерева прикрашаємо! ». І зразу з’явився святковий настрій, захотілося радіти та мріяти!