![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/264708785_435783141448136_358078882494568548_n-620x310.jpg)
Педагоги закладу дошкільної освіти №64 “Барвінок” не тільки долучились до яскравого флешмобу «Зроби фото з хусткою», а й використали подію для ознайомлення дошкільнят з національними символами, для збереження та відродження українських традицій
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
54001, м.Миколаїв, вул. Інженерна, 3Адміністратори сайту:
E-mail: [email protected]
тел. 093 186 7885 (Олег Романович)
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ