![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347622558_628219205952153_1619535239714735071_n-1-620x310.jpg)
З початку повномасштабного вторгнення освітяни Миколаєва не стояли осторонь суспільних проблем. До міста приїжджали сотні людей з територій бойових дій та тимчасово окупованих територій, котрі з перших днів війни тікали від обстрілів, бомбардувань та потребували термінового прихистку. У той складний для них час допомогу надали заклади дошкільної освіти міста Миколаєва, відчинивши свої двері для біженців та надавши людям усе необхідне.
Днями у стінах управління освіти Миколаївської міської ради керівників закладів дошкільної освіти – Колесникову Тетяну Миколаївну та Яковлєву Арину Володимирівну нагороджено відзнаками Голови Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України за активну життєву позицію та плідну співпрацю.