![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-5-620x310.jpg)
Працівники дитячого садка долучилися до волонтерського руху та активно допомагають нашим ЗСУ: виготовляють маскувальні сітки, в’яжуть килимки для сидіння, вовняні шкарпетки, збирають теплі речі. Не залишаються осторонь і вихованці та випускники закладу. Діти власноруч створюють обереги, малюнки та листівки, бо хочуть, щоб військові відчули їх любов та турботу.
Дякуємо за життя! Повертайтеся живими! Нехай святий Миколай вас оберігає!