![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG-d90ed92d3299cbfefa06974a28d3b4d1-V-копия.jpg)
Доброю традицією новорічного свята в Україні є щедрування й засівання, рядження, веселощі й забави, коли колядники обходили домівки із привітаннями і побажаннями.
На свято Старого Нового року діти ЗДО №22 «Ялинка» уміло щедрували, співали різдвяні колядки та щедрівки для дошкільників садочка й для ЗЗСО №15, яка гостинно прийняла колядників.
У своїх виступах-привітаннях діти бажали здоров’я, достатку, всіляких гараздів. За щирі побажання діти отримали від господарів «п’ятака» та солодощі.
Сієм, сієм, посіваєм.
З Новим роком вас вітаєм!
Щоб в цей рік було більше, ніж торік.
На щастя, на здоров’я, на новий рік!