![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/71960383_3155768887830429_3743198718703173632_n-620x310.jpg)
16 жовтня 2019 року на базі ЗЗСО №10 міський фінал змагань з військово-прикладного триборства серед команд ЗЗСО. Команди змагатимуться у стрільбі з пневматичної гвинтівки, підтягуванні на поперечині та метанні гранати Ф-1 на дальність.
Напередодні в кожному районі міста пройшли районні етапи цих змагань і до фіналу вийшли команди ЗЗСО №1, 7, 10, 19, 29, 31, 33, 42, 51, 53, 57, економічного ліцею №2.
Це перший фінал змагань спартакіади в цьому році тож бажаємо командам розпочати змагальний рік з перемоги!!!