![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/viyna-_____-______-620x310.jpg)
До відзначення Дня Перемоги з 20 січня по 10 травня 2020 року Миколаївською міською асоціацією ветеранів Афганістану та АТО організовано конкурс малюнків «Війна очима дітей».
До участі в конкурсі запрошуються здобувачі освіти від 7 до 18 років.
До малюнків необхідно додати заявку в електронному вигляді. Роботи направляються до 20 квітня 2020 року відділу виховної роботи управління освіти Миколаївської міської ради.