![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/52-viktorin_pedagog_-240x172.jpg)
У рамках Року освіти в Миколаєві ЗОШ №52 виступила з ініціативою щодо проведення 18 березня 2020 року районного турніру-інтелектуальної гри «Гравці розуму» серед учнів 9-х класів. Захід сприятиме доброзичливому спілкуванню, підвищенню мотивації старшокласників до вивчення навчальних предметів, здобуттю навичок самоосвіти і досвіду реалізації своїх лідерських здібностей; об’єднає підлітків у вільних час.