«Екогерої розпочинають яскраве літо»: в Миколаєві стартував онлайн-конкурс дитячих малюнків на екологічну тему

Миколаївських дітей запрошують долучитись до конкурсу дитячого малюнка «Екогерої розпочинають яскраве літо». Як розповідають організатори, метою заходу є привернення уваги суспільства, зокрема дітей та їх батьків, до наявних проблем у сфері охорони довкілля, популяризація екологічного способу життя, формування екологічної свідомості та екологічної культури.

 Етапи проведення конкурсу: прийом робіт — з 5 червня по 20 червня, визначення переможців — з 21 по 24 червня, оголошення та нагородження переможців — після 25 червня.

 Учасниками конкурсу можуть бути вихованці дошкільних навчальних закладів, віком від 4 до 6 років.

 Для участі в Конкурсі необхідно до 20 червня 2020 року заповнити онлайн-форму за посиланням: https://bit.ly/ecoherocontest

 Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості — малюнок. Роботи повинні відповідати таким вимогам: малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків або педагогів; розміри малюнків не обмежуються; малюнки можуть бути виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно тощо) і виконані в будь-якій техніці малювання (масло, акварель, туш, кольорові олівці, крейда тощо).

 Конкурсні роботи мають бути виконані на екологічні теми: «Збереження довкілля – відповідальне споживання» або «Сортування – правильне поводження з відходами, відходи – це ресурс».

 Можна створити малюнок як за однією з цих категорій, так і за кожною з них. Головне – бути оригінальним, яскравим та привернути увагу до екологічної проблеми, яка буде висвітлена, містити заклик, спонукати суспільство до реальних активних дій.

 Конкурсні роботи оцінюються за такими критеріями: відповідність роботи тематиці Конкурсу; актуальність теми; оригінальність та оформлення; ступінь самостійності автора під час виконання роботи; якість роботи тощо.

 Роботи, надані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує цілковиту згоду з умовами Конкурсу, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права в подальшому.

 Для оцінки й відбору кращих робіт і визначення переможців організовують засідання журі. Журі визначає роботи, що посіли І, ІІ і ІІІ місця. На переможців Конкурсу чекають цінні подарунки від партнерів проекту. Інформація про переможців буде розміщена на сторінці: https://www.facebook.com/MykolaivDevelopmentAgency.

 Організатори Конкурсу: КУ ММР «Агенція розвитку Миколаєва» та ГО  «Ресурсний центр громадських ініціатив» за підтримки Управління освіти Миколаївської міської ради та генерального партнера компанії Pepsico Ukraine.

 Положення про конкурс за посиланням: https://bit.ly/contestrulesecohero

 Посилання на подію в Facebook: https://www.facebook.com/events/291015488692511/

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *