Як учителю фізкультури реалізувати власний проєкт

Спортивний рух Олександра Педана «JuniorZ» та краудфандингова платформа GoFundEd запрошують вчителів фізичного виховання стати учасниками нового освітнього проєкту Re.Active.

Re.Active – це всеукраїнський освітній проєкт, що має на меті перезавантажити уроки фізичного виховання в українських школах та змінити методики викладання з урахуванням індивідуальних потреб учнів та інновацій.

«Наша мета – дати вчителям фізкультури нові можливості, віру в себе та свої сили. З досвіду знаємо, як важливо активним небайдужим вчителям мати усе необхідне, аби забезпечити розвиток учнів. Одним із дієвих способів у сучасному світі є краудфандинг та фандрейзинг. Цього і хочемо навчити педагогів разом із партнерами. Також віримо, що у теперішніх карантинних умовах покращення імунітету дітей у шкільних стінах є вкрай важливим. А цього можна досягти саме завдяки інноваційній і цікавій для усіх школярів фізкультурі», – говорить лідер Спортивного руху JuniorZ Олександр Педан.

Конкурс проводиться на добровільних засадах. У ньому можуть брати участь вчителі фізичного виховання загальноосвітніх шкіл зі всієї України.

Учасники проєкту отримають ґрунтовні знання з проєктного менеджменту, краудфандингу та фандрейзингу й впродовж двох місяців збиратимуть кошти на реалізацію власних освітніх ініціатив на платформі GoF. Учителі фізкультури дізнаються, як створити привабливий проект, як змінити мислення і навчитися залучати потрібні кошти на його реалізацію, як втілювати в життя свої мрії.

«Такі проєкти як Re.Active допомагають освітянам творити зміни на місцях й об’єднувати громаду довкола крутих ініціатив. Маленькими кроками вчителі фізкультури рухатимуться до великих змін, надихаючи на освітні трансформації колег з інших куточків країни. Це важливий процес, адже мова йде не тільки про трансформацію уроків фізкультури, а й про нове бачення спорту та активного дозвілля серед школярів та дорослих», – стверджує керівниця платформи GoFundEd, Олександра Пєтушкова.

Проєкт триватиме з 1 жовтня 2020 року по 31 березня 2021 року і складатиметься з кількох етапів:

  • 05 – 25 жовтня 2020 року – відбір учасників;
  • 04 – 23 листопада 2020 року – онлайн-навчання учасників проєктному менеджменту та фандрайзингу, розробка проєктів;
  • 24 листопада 2020 року – лютий 2021 року – запуск відібраних проєктів на GoFundEd, збір коштів, закупівлі;
  • 31 березня 2021 року – презентація успішних кейсів.

Заявки на участь у проєкті Re.Active можна подавати до 19 жовтня 2020 року включно.

Учасники отримають сповіщення з результатами відбору до 26 жовтня 2020 року (включно). Всього до участі в проєкті буде відібрано не більше 30 учасників.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *