![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/191522141_519679512501002_45024774187714504_n-620x310.jpg)
З 26 травня 2021 року в місті Києві триває ІІІ Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів «COOL GAMES».
Миколаївську область на змаганнях представляє команда із ЗОШ №50:
- Ніколаєв Тімур, Ніколаєв Артур, Бойко Ілля, Скуржанський Нікіта, Кузік Анна, Гордієнко Євгенія, Карнаух Соня, Мілякіна Олександра, учитель Стаднік Антоніна Михайлівна (І дивізіон);
- Бриль Крістіна, Гнатюк Вероніка, Запорожченко Настя, Качинський Дмитро, Сліж Владислав, Досмухамбетов Назар, учитель Семенова Анна Анатоліївна (ІІІ дивізіон).
Бажаємо впевненості в собі, удачі та гарного настрою!!!