Національний день дівчат у технологіях: можливість побачити світ технологій «зсередини»

vseosvita.ua

11 жовтня технологічні компанії з усіх регіонів України фізично або віртуально відкриють свої двері дівчатам віком 14-22 роки.
На честь Міжнародного дня дівчат CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ», її ініціатива Дівчата STEM та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення організують Національний день дівчат у технологіях, що відбудеться 11 жовтня 2021 року. Захід реалізується у рамках проєкту «Трамплін до рівності» за підтримки Швеції та за сприяння Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Технологічні сфери є одними із найбільш провідних та інноваційних, однак частка дівчат і жінок у ній все ще залишається низькою. Згідно з останніми даними Держстату на початок 2020/21 навчального року лише близько 10% дівчат навчалися на інженерних спеціальностях, а на спеціальностях галузі інформаційних технологій – близько 17%. Тож, щоб збільшити кількість дівчат у сферах STEM, у 2018 році було засновано Національний день дівчат у технологіях.

Національний день дівчат у технологіях – день, коли дівчата з усієї України відвідують технологічні компанії, щоб познайомитися з особливостями їх діяльності та дізнатися, як дівчата і жінки можуть побудувати свою кар’єру у сферах технологій.

11 жовтня технологічні компанії з усіх регіонів України фізично або віртуально відкриють свої двері дівчатам віком 14-22 роки з Філіалів «Дівчата STEM» – навчальних закладів відповідних регіонів. На учасниць екскурсій очікує знайомство з фахівчинями зі STEM сфер, розповіді про роботу в технологічних компаніях «зсередини», нові знання про технології, а також круті сувеніри від компаній для активних учасниць.

А у другій половині дня для всіх охочий відбудеться фінальна онлайн конференція, під час якої представниці Міністерства цифрової трансформації України, а також провідних технологічних компаній поділяться своїми секретами успіху у сфері технологій та дадуть цінні поради дівчатам.

Реєстрація для компаній до 6 жовтня: https://forms.gle/GKCEEWuKBfPoAQNg8

Реєстрація на фінальну онлайн конференцію до 10 жовтня:  https://forms.gle/853F7ZwFCSFRqaMEA

Для участі у святкуванні та участі в екскурсіях навчальні заклади та їх учениць/студенток. Для цього навчальним закладам необхідно долучитися до спільноти Дівчата STEM і  до 6 жовтня 2021 року подати свою заявку  за посиланням: https://forms.gle/NRiQ2BUWubXaGD196. Організатори сконтактують навчальні заклади після розгляду заявки.

Детальна інформація: [email protected]