![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/olimpiady-2-1.jpg)
20 листопада 2021 року розпочинається ІІ (міський) етап учнівських олімпіад з навчальних предметів, що триватиме до 19 грудня 2021 року. Попереду місяць напруженої роботи у юних обдарувань.
Першими до інтелектуальних змагань, що проходитимуть за завданнями Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, долучаються знавці історії та географії.
Як повідомлялось раніше, з метою дотримання протиепідемічних вимог вперше міський етап предметних олімпіад з найбільшою кількістю учасників відбудеться по районах міста.
Просимо пам’ятати про дотримання карантинних вимог!!! Бажаємо успіхів!!!