![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/b10.png)
Про особливості інтелектуальних змагань для юних миколаївців розповіли під час брифінгу Ганна ЛИЧКО, начальник управління освіти Миколаївської міської ради та Дмитро ГОРОЩЕНКО, віце-президент федерації шахів Миколаївської області.
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
54001, м.Миколаїв, вул. Інженерна, 3Адміністратори сайту:
E-mail: [email protected]
тел. 093 186 7885 (Олег Романович)
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ