![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/07/info-1-620x300.jpg)
- Громадською організацією «Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine», «Агенцією розвитку Миколаєва» та генеральним партнером проекту компанія PepsiCo в Україні за підтримки управління освіти відбувся конкурс соціальної реклами «Waste Manegment School Recycling».
Метою конкурсу є привернення уваги суспільства до наявних проблем у сфері охорони довкілля; формування екологічної свідомості та екологічної культури.
Миколаїв – є першим містом в Україні, де всі заклади освіти сортують відходи та взяли участь в ЕКОПРОЕКТІ.
Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ!!!
Конкурс «Соціальної реклами»: І місце – СЗЗСО №22; ІІІ місце – ЗЗСО №44.
Конкурс «Соціальний постер»: І місце – ЗЗСО №46.