![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_1024_sayt-1024x845-620x310.jpg)
Протягом багатьох років міська станція юних натуралістів проводить майстер-класи та екскурсії для дітей з особливими освітніми потребами.
19.11.2019 року міськСЮН відвідали діти та їх батьки під патронатом громадської організації “Усмішка дитина” де для них була проведена екскурсія по музею побуту українського народу.
З особливим захопленням відвідали майстер-клас “Створення осіннього букету”, де керівники гуртків провели цікаву розповідь про осінні квіти та допомогли у виготовленні букетім.Приємним завершенням відвідування закладу стало дружнє чаювання дітей, батьків і керівників гуртків та обмін враженнями.