![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/Bez-imeni-620x310.png)
18 грудня на станції юних техніків відбулася святкова ігрова програма “Чарівна ніч святого Миколая”. Дітей розважали ангели, які влаштували дітям квест- гру. На вихованців чекало багато випробувань, веселих танців та хороводів. Гуртківці розказали про свої добрі вчинки, показали свою кмітливість та вихованість. Кожна перемога нагороджувалась зіркою, таким чином, діти освітили в переддень свята шлях святому Миколаю.