![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_1151_sayt-3-620x310.jpg)
Традиційно, зі свята Св. Миколая в Україні починаються зимові свята. Найпоширенішим і найулюбленішим для дітей є свято Миколая. Відбулося воно і в міській станції юних натуралістів.Вихованці гуртків слухали легенди про Святого Миколая, розповідали вірші, які підготували.Діти активно брали участь у розважально-ігровій програмі, відгадували загадки, змагались у спритності та кмітливості’.На завершення свята вихованці гуртків одержали солодкі подарунки від Святого Миколая.