![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/2222-620x310.jpg)
З метою оптимізації освітнього процесу 30 січня 2020 року у Будинку творчості Інгульського району, практичним психологом Шевчук В.Л., було проведено тренінг з молодими фахівцями з формування стресостійкості. Адже, стресостійкість – важливий фактор для забезпечення ефективності та надійності професійної діяльності педагога. Специфіка діяльності полягає у тому, що молодий спеціаліст має велику кількість ситуацій з високою емоційною насиченістю в спілкуванні з дітьми, батьками, колегами, адміністрацією. Важливим та необхідним є проведення такого роду заходів з метою відновлення особистісних ресурсів, покращення психоемоційного стану та розслаблення. У тренінгу використано вправи з арт-терапії та тілесно-орієнтованої. Педагоги мали змогу ознайомитись із методами впливу на психофізичний стан, поділитись своїми способами подолання стресу. Учасники тренінгу були позитивно налаштовані, проявили активність та ініціативність у роботі.